Slovo developera

Jako developer vnímám u projektu All Seasons Residence obrovskou odpovědnost s ohledem na lokalitu, kterou máme příležitost rozvíjet do podoby, v níž lidé budou s radostí trávit svůj volný čas a získají nezapomenutelné životní vzpomínky.

Cílem výstavby rezidenčního projektu je spojení přírody s vysokou
kvalitou života, odpočinkem a zábavou. Naším záměrem je vytvořit
ideální prostředí pro život. Věříme, že naše společné úsilí přinese
výhody jak pro obyvatele a region, tak pro investory. Pro ně představuje All Seasons Residence jedinečnou příležitost investice v atraktivní horské lokalitě v srdci národního parku.

Paul Kusmierz

developer a garant projektu

Slovo architekta

Vybrali jsme nejkrásnější lokalitu polských Tater. Projekt se nachází na velmi atraktivním místě uprostřed tatranských hor u malebné říčky. Při práci na tomto unikátním projektu jsme dbali na každý detail, abychom spojili blízkost přírodního prostředí s bohatou historií a kulturou našeho tatranského regionu.

Moderní vysokohorská architektura v tomto případě využívá kvalitních materiálů, dřeva, skla a kamene s důrazem na působivé interiéry a nadstandardní vybavení. Celý projekt je navržen tak, jak si představujeme přírodou obklopený život pro vlastní rodinu.

Jan Słowik-Sułkowski

architekt

220 RESIDENČNÍCH
APARTMÁNŮ

8700 M2
BYTOVÝCH JEDNOTEK

VÝNOS 
10 - 14 % p.a.

CELOROČNĚ
OBLÍBENÁ LOKALITA

Prvotřídní lokalita Zakopane

Zakopané je místo, kde si každý přijde na své. Je zdrojem oddychu, kulturního vyžití, sportovních aktivit a výjimečné atmosféry. Díky energii z obnovitelných zdrojů pro výrobu teplé vody a vytápění, fotovoltaickým zařízením a nádrži na dešťovou vodu budou budovy ekonomičtější a šetrnější k životnímu prostředí. Více informací o lokalitě.

Unikátní architektura a služby

Nadčasový design volně navazuje na místní tradici horské alpské architektury. Čisté linie, přírodní materiály, originalita a vysoká kvalita provedení, pocit komfortu na vysoké úrovni. Luxusní wellness s pestrou nabídkou procedur, nadstandardně vybavené fitness, velkolepé lobby, bar a chillout zóna. Vše s dechberoucím výhledem na Tatry. Více informací pro investory.

Chcete investovat? Máte dotaz?

Zanechte nám kontakt

    Fotogalerie